Uno Serisi

UNO serisi su yalıtım membranlarımız sıcak, ılıman iklim kuşağının tercihi olan plastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir. Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün dayanıklılığını arttırmak için termoplastik reçineli Atactic Polypropylene (APP) kullanılmaktadır. Bitümlü örtünün gerilmelere karşı mekanik direncini artırmak için ise donatı olarak Camtülü (Fiberglass) Ya da Polyester Keçe taşıyıcılar kullanılmaktadır.

Membranlar 1m eninde 10 m boyunda üretilmektedir. Sadece 2 mm kalınlığındaki membranlar diğerlerinden farklı olarak 1m eninde 15 m boyunda üretilmektedir. UNO serisi ürünler yapıların, su yalıtım sistem çözümlerinde ekonomik bir alternatif oluşturur.Kullanım Alanları

Yapılarımıza suyun girebileceği neredeyse tüm alanlarda Uno Serisi bitümlü su yalıtım örtüleri kullanılabilmektedir. Başta balkonlar, teras ve eğimli çatılar olmak üzere toprak ile temas eden duvarlar, temeller ve zemine oturan döşemeler, olmak üzere suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, ile banyo, mutfak, lavabo, wc gibi ıslak hacimlerde kullanılmaktadır.

Bitümlü Su Yalitim Örtüleri

Penguen Serisi

PENGUEN serisi su yalıtım membranlarımız sıcak, ılıman ve orta soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan plastomerik bitümlü su yalıtım örtüleridir. Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün dayanıklılığını arttırır.

Panda Serisi

PANDA serisi su yalıtım membranlarımız karasal (sıcak ve soğuk) iklim kuşağının ideal tercihi olan plastomerik tip su yalıtım membranlarıdır.

Fok Serisi

FOK serisi su yalıtım membranlarımız özellikle soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan elastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir.

UNO Serisi

UNO serisi su yalıtım membranlarımız sıcak, ılıman iklim kuşağının tercihi olan plastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir.