AHDEM GEBZE BOR | Biz Kimiz - Vizyonumuz - Misyonumuz

AHDEM GEBZE BOR Yekpare Oluk ve Çatı sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere 1964 yılında Sakarya'da kurulmuştur.Kuruluşundan bu yana müşterileri ile güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur.Oluk sektöründe sürekli gelişim içinde bulunan firmamız bilinen klasik metotları yerine oluk ve aksamlarının tümünü eksiz, yekpare şekilde üreterek lehim, kaynak, vb. ürünlere olan bağımlılığı en aza indirmiş ve müşterilerimizin istifadesine sunmuştur. Gelişen çağa ayak uydurmakta sektöründe öncü olan firmamız sürekli ilkelere imza atmış, yüksek teknoloji ürünü modern makineler ve kalifiye personeli ile yekpare oluklar üreterek çatılarınıza Avrupa normlarında sağlamlık ve estetik kazandırmaktadır.

Yekpare Oluk hizmetinin yanında CELLUBOR ısı, ses, yangın yalıtım sistemini hizmet yelpazemize ekledik. İyileşme de sınır tanınmayacağı için firmaların düzenlemiş olduğu seminerlere katılarak en iyiye ulaşmayı hedef edindik.Her bütçeye uygun fiyatları ve teknolojik ürünleriyle firmamız kısa zamanda kendisini ispatlayıp Sakarya ve Gebze genelinde geniş bir pazar elde etmiştir. Periyodik olarak artan üretim kapasitemizi son dönemde, makine parkurlarında yaptığımız ilavelerle %50 artmıştır. Ahdem Gebze Bor Yekpare Oluk Ailesi sürekli yenilik peşinde olmuş, daha yeniyi, daha kaliteliyi üretmek için yeni yatırımlarla, yeni ufuklara yelken açmış ve emin adımlarla ilerlemektedir. AHDEM GEBZE BOR olarak iyiyiz.45 yıllık tecrübeye dayanarak söylüyoruz.

  • İş Zirvesi - TGRT | Ahdem Gebze Bor Tanıtım Reklamı
  • Misyon & Vizyon

    Misyonumuz

    Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern ve çağdaş yapılar üretmek için sektörde gelişen teknolojiyi takip ederek, en etkin şekilde kullanmak ve öncü olmak presiplerimiz arasındadır.

    Vizyonumuz

    Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.