Fok Serisi

FOK serisi su yalıtım membranlarımız özellikle soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan elastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir. Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün dayanıklılığını arttırmak için termoplastik reçineli Styrene - Butadiene Styrene (S.B.S.) kullanılmaktadır.

Bitümlü örtünün gerilmelere karşı mekanik direncini artırmak için ise donatı olarak Camtülü (Fiberglass) ya da Polyester Keçe taşıyıcılar kullanılmaktadır. Membranlar 1 mt. eninde 10 mt. boyunda üretilmektedir.Ancak sadece 2 mm kalınlığındaki membranlar 1 mt. eninde 15 mt. boyunda üretilmektedir.Kullanım Alanları

FOK SERİSİ membranlar diğer seri bitümlü membranlardan farklı olarak sanayi yapılarının, ticaret merkezlerinin hafif metal çatılarında da tercih edilmektedir. Çünkü çatı yüzeyinde oluşan genleşme ve daralma hareketlerini kolaylıkla tolere edebilecek esnek yapıya sahiptir. Toprak ile temas eden duvarlar,temeller ve zemine oturan döşemeler olmak üzere suyun yapı dışında birikebileceği veya suyun basabileceği seviyenin altındaki dış duvarlar, balkonlar, teras ve eğimli çatılar ile banyo, mutfak, lavabo, wc gibi ıslak hacimler genel kullanım alanlarıdır

Bununla birlikte, su deposu, havuz gibi yapılarda, istinat duvarları, beton kanaletler, otoparklar ile yüksek gerilmelerin söz konusu olduğu, otoyollarda, raylı sistemle taşımacılık yapılan yollarda, köprü-viyadük gibi yapılarda da bitümlü su yalıtım örtüleri kullanılmaktadır.

Soğukta Bükülme : -20 °C Sıcaklık Dayanımı (En az) : 100 °C Kırılma Noktası (Frass) : -35°CBitümlü Su Yalitim Örtüleri

Penguen Serisi

PENGUEN serisi su yalıtım membranlarımız sıcak, ılıman ve orta soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan plastomerik bitümlü su yalıtım örtüleridir. Bu tip bitümlü membranlarımızda bitümün dayanıklılığını arttırır.

Panda Serisi

PANDA serisi su yalıtım membranlarımız karasal (sıcak ve soğuk) iklim kuşağının ideal tercihi olan plastomerik tip su yalıtım membranlarıdır.

Fok Serisi

FOK serisi su yalıtım membranlarımız özellikle soğuk iklim kuşağının ideal tercihi olan elastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir.

UNO Serisi

UNO serisi su yalıtım membranlarımız sıcak, ılıman iklim kuşağının tercihi olan plastomerik seri bitümlü su yalıtım örtüleridir.